Kancelářské židle

Kancelářské židle Vám zajistí dokonalé pohodlí a udrží schopnost soustředění. Profesionální kancelářské židle vybírejte a nakupujte na www.kancelarska-kresla.cz.

Nejprodávanější produkty

Kancelářská židle ELPO

Bohatě vybavená židle za příjemnou cenu

Doprava zdarma Akce
Skladem 2 ks
2 899 Kč 2 199 Kč bez DPH 1 817,36 Kč

Potřebujete pro sebe, nebo pro Vaše zaměstnance kancelářské židle? Takové kancelářské židle, jež zajistí pohodlí a udrží schopnost soustředění? Pak už jinde nehledejte a na našem, e-shopu Kancelarska-kresla.cz vyberte z mnoha modelů. Kancelářské židle díky svému ergonomickému tvarování a mnoha možností nastavení podpoří Vaše zdravé sezení.
 

Podobně jako kancelářská křesla mají kancelářské židle nastavitelné područky a jsou velmi pohodlné. Vysokou kvalitu materiálů garantují prověření výrobci. Kancelářské židle vydrží spolehlivě sloužit dlouhá léta.
 

Objednejte kancelářské židle, bude se Vám dobře pracovat.
 

Kancelářské židle – bezpečnost a vzhled

Podobně jako dětské židle, i kancelářské židle jsou vyvedeny v mnoha barevných kombinacích. Moderní tvary však přesvědčí každého o moderně pojaté kanceláři. Kancelářské židle, stejně jako dílenské židle nebrání při práci pohybu rukou a jsou stavěná na časté vstávání a opětovné usedání. Kancelářské židle jsou osazeny bezpečnostními kolečky pro snadnou manipulaci.
 

Objednejte kancelářské židle, bude se na nich dobře a soustředěně pracovat.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution